13 листопада-19 листопада 2019 року

1. 14 листопада 2019 року о 16.25 год. на електронну пошту ГУ НП у Львівській області від «огненного смерча» надійшло повідомлення про замінування у м. Львові 25 будинків, 9 готелів, 11 ТРЦ, 11 лікарень, всіх шкіл, дитячих садочків, банків та культових споруд. Сили цивільного захисту моніторили ситуацію, до практичних дій не залучались. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.
  2. 14 листопада у м. Львові близько 20:10 год у м. Львові поблизу повороту на вул. Дорога Кривчицька, водій невстановленого автомобіля здійснив наїзд на пішохода невстановлену громадянку похилого віку, яка рухалася по проїжджій частині вулиці, внаслідок наїзду остання померла на місці. Труп скеровано до ЛОБСМЕ. Обставини події встановлюються.
  3. 15 листопада 2019 року о 12.13 год. у місті Львові під час прибирання мешканцем території за адресом вул. Липинського, 34 (Шевченківський район, ЛКП «Балатон — 409») на відстані 50 м від житлових будинків і 8 метрів від дороги виявлено вибуховий предмет часів ІІ Світової війни (гранату Ф-1).Вибухонебезпечний предмет вилучено для подальшого знищення о 13.40 год. працівниками вибухотехнічного управління ГУ НП у Львівській області.
  4. 16 листопада у м. Львові на вул. Пасічна (Личаківський район) водій автомобіля «Рено», житель м. Львова, скоїв наїзд на пішохода, жителя м. Львова, який переходив проїжджу частину дороги у невстановленому місці і від отриманих травм помер на місці події. Обставини події встановлюються.
  5. 17 листопада, близько 19:15 год. на телефон чергової служби НП «102» надійшло повідомлення про замінування Головного залізничного вокзалу м. Львів, пл. Двірцева, 1(Залізничний район). Вимог не висувалось. Сили та засоби ЦЗ діяли згідно з «Планом дій…». О 20:35 год. обстеження приміщень та території Головного залізничного вокзалу завершено. Евакуація не здійснювалася. Вибухового пристрою не виявлено. Затримки руху поїздів не було. Співробітниками НП затримано мешканця Івано-Франківської області, який, ймовірно, надав неправдиве повідомлення про замінування.
  6. 17 листопада, близько 06:20 год. у м. Львові на пл. Кропивницького трамвай № 1(Галицький район) здійснив наїзд на жителя Полтавської області, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Потерпілого із травмами різного ступеня важкості госпіталізовано у ЛШМД. Обставини подій встановлюються.
  7. 17 листопада, близько 21:30 год. у м. Львові на вул. Виговського, 85(Залізничний район) у власниці квартири впав та розбився побутовий термометр, внаслідок чого витекла ртуть на кахельну підлогу у ванній кімнаті. Підрозділом ДСНС витік ліквідовано зібрано, 2 г. ртуті.
  8. 19 листопада о 16:15 год. на електронну пошту ГУ НП у Львівській області від «огненного смерча» надійшло повідомлення про замінування у м. Львові: 32 будинків, 9 готелів, 11 ТРЦ, 11 лікарень, всіх шкіл, дитячих садочків. Сили та засоби ЦЗ діяли згідно з «Планом дій…». Вибухотехнічним управлінням ГУ НП України у Львівській області з метою виявлення вибухових пристроїв перевірено:

— ТРЦ «Форум», за адресою м. Львів по вул. Під Дубом, 7 «б». Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 2000 осіб, з них 350 персоналу. Пошукові роботи завершено о 18:10 год. — вибухового пристрою не виявлено.

- ТРЦ «Спартак», за адресою м. Львів по вул. Мазепи, 1. Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 1900 осіб, з них 250 персоналу. Пошукові роботи завершено о 19:20 год. — вибухового пристрою не виявлено.

— ТЦ «Арсен», за адресою м. Львів на пр. Чорновола, 93. Проведено обстеження приміщень ТЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 250 осіб, з них 50 персоналу. Пошукові роботи завершено о 20:.35 год. — вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.