20 листопада — 26 листопада 2019 року

1. 21 листопада, близько 06:12 год. у м. Львові на проспекті Червоної Калини, 79 водій автомобіля марки «Іveco «, на регульованому пішохідному переході здійснив наїзд на невідому жінку, близько 60 років (документів при собі не мала). Внаслідок ДТП потерпіла із множинними ранами різного ступеня важкості була госпіталізована в ЛШМД де о 09:59 год. померла у реанімаційному відділенні. Обставини події встановлюються.
  2. 22 листопада до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні із скаргами на підвищення температури тіла, головний біль, блювоту, біль в животі, частий рідкий стілець, було госпіталізовано 3 особи з числа працівників, що харчувались в їдальні «ТОВ НЕСТЛЕ УКРАЇНАˮ (м. Львів, вул. Угорська, 14). Стан пацієнтів середньої важкості, здійснюється комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України. Попередній діагноз — гостра кишкова інфекція.
  3. 24 листопада о 22:03 год. у м. Львові, вул. О. Теліги, 7(Личаківський район ЛКП «Управитель» отруїлася чадним газом одна особа, яку в стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у ОКЛ — 25% карбоксигемоглобіну. У зв’язку з відсутністю власниці працівниками ВАТ «Львівгаз» постачання газу в квартиру не перекривалось. Обставини події встановлюються.
  4. 25 листопада о 22:43год. в м. Львові по вул. Академіка Кучера, 16(Шевченківський район) виникла пожежа на третьому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку. На місці пожежі виявлено 1 загиблу особу (власницю). О 23:00 год. пожежу локалізовано та 23:01 год. пожежу ліквідовано. На пожежі врятовано 1 особу (сусіда). Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 5 м2. Обставини події встановлюються.
  5. 25 листопада До КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло повідомлення про госпіталізацію до КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» пацієнтів із скаргами на підвищення температури тіла, головний біль, тошноту, блювоту, біль в животі, частий рідкий стілець, з числа осіб, які 23.11.2019 року святкували весілля в ресторані «Менестрель», що у м. Львові на пр. Червоної Калини, 127а (Сихівський район). При зборі епіданамнезу встановлено, що потерпілі вживали в їжу різноманітні вироби з м’яса та риби, салати, десерти. Станом на 16 год. 35 хв. 25.11.2019 року за допомогою звернулось 11 осіб, з них госпіталізовано 9 осіб. Стан пацієнтів середньої важкості.