27 листопада — 3 грудня 2019 року

1. 27 листопада близько 16:30 год. на телефон чергової служби НП «102» від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування салону краси у м. Львові, вул. Городоцька, 5(Галицький район). Сили та засоби ЦЗ діяли згідно з «Планом дій…». О 17:35 год. обстеження приміщень та прилеглої території було завершено. З приміщення салону було виведено 7 осіб. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.
  2. 27 листопада, близько 15:55 год. у м. Львові по вул. Мельника, 14 (Франківський район), відбулося зіткнення автомобіля «Мерседесˮ під керуванням жительки м. Львова та автомобіля «Опельˮ під керуванням жителя м. Львова. В результаті ДТП водій автомобіля «Мерседесˮ від отриманих травм померла на місці події. Обставини події встановлюються.
  3. 28 листопада 2019 року о 15.01 год. у місті Львові під час проведення земляних робіт за адресою вул. Пасічна, 68 Ліцей ім.Г.Крут (Личаківський район) на відстані 50 м від учбового корпусу та 100 м від житлових будинків виявлено артснаряд — 85 мм -1 одиниця часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  4. 28 листопада о 17:41 год. у м. Львові на просп. Червоної Калини громадянка, перебуваючи у темному одязі перебігала проїзджу частину у невстановленому місці поза пішохідним переходом, внаслідок чого водій керуючи автомобілем «Рено Кенго» здійснив наїзд на громадянку та її сина (дитина), якого після надання медичної допомоги відпущено додому, а громадянку доставлено у 8-му лікарню м. Львова та госпіталізовано у травматологічне відділення. Водія освідчено у 8 лікарні у присутності поліцейського. Автомобіль доставлено на арешт майданчик вул. Конюшинна, 13. Обставини події встановлюються.
  5. 29 листопада о 00:05 год. надійшло повідомлення, що в м. Львів по вул. Залізнична 14а, (Залізничний район) отруїлася, ймовірно, чадним газом одна особа, яку в стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в Львівську ОКЛ. Квартира обладнана газовою колонкою. Працівниками ВАТ «Львівгаз» припинено подачу газопостачання до газової колонки. Обставини події встановлюються.
  6. 1 грудня, близько 23:30 год., у м. Львові, в багатоквартирному будинку на вул. Плетенецького 5 (новобудова), (Шевченківський район) отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє мешканців квартири. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в ОКЛ
  7. 2 грудня близько 23:30 год. надійшло повідомлення про замінування Личаківського відділу поліції м. Львова (вул. Романчука Ю., 18). На місці можливого замінування працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…ˮ. О 00:20 год. 3 грудня обстеження прилеглої території та приміщень відділення поліції було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Евакуація не проводилась. За надання неправдивого повідомлення було затримано жителя м. Львова 1986 року народження.
  8. 3 грудня о 16:25 год. на електронну пошту ГУ НП у Львівській області від «Огненного смерча» надійшло повідомлення про замінування у м. Львові: 37 будинків, 9 готелів, 13 ТРЦ, 11 лікарень, всіх шкіл, дитячих садочків. Сили та засоби ЦЗ діяли згідно з «Планом дій…».Вибухотехнічним управлінням ГУ НП України у Львівській області з метою виявлення вибухових пристроїв перевірено:

— ТРЦ «Форум», за адресою м. Львів по вул. Під Дубом, 7 «б». Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 1320 осіб, з них 350 персоналу. Пошукові роботи завершено о 17:50 год. — вибухового пристрою не виявлено.

— ТЦ «Арсен», за адресою м. Львів на пр. Чорновола, 93. Проведено обстеження приміщень ТЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 440 осіб, з них 40 персоналу. Пошукові роботи завершено о 18:50 год. — вибухового пристрою не виявлено.

- ТРЦ «Спартак», за адресою м. Львів по вул. Мазепи, 1. Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 1970 осіб, з них 270 персоналу. Пошукові роботи завершено о 19:56 год. — вибухового пристрою не виявлено.

— ТЦ «Арсен», за адресою м. Львів, вул. Зелена, 147. Проведено обстеження приміщень та прилеглої території. З приміщень виведено 220 осіб з них, 20 персоналу. Пошукові роботи завершено о 20:00 год. — вибухового пристрою не виявлено.

— ТЦ «Арсен» м. Львів, просп. Чорновола, 93. Проведено обстеження приміщень ТЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 340 осіб з них, 40 персоналу. Пошукові роботи завершено о 21:10 год. — вибухового пристрою не виявлено.

— ТЦ «ВАМ» м. Львів, вул. Шевченка, 358. Проведено обстеження приміщень ТЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 100 осіб з них, 30 персоналу. Пошукові роботи завершено о 21:45 год. — вибухового пристрою не виявлено.

— ТЦ «ВАМ» м. Львів, вул. Виговського, 100 та ТВК «Південний», м. Львів вул. Щирецька, 7. Проведено обстеження приміщень ТЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 25 осіб з них, 10 персоналу. Пошукові роботи завершено о 21:45 год. — вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.