4 грудня-10 грудня 2019 року

1. 6 грудня о 04:16 год. поступила інформація про пожежу у м. Львів, вул. Довбуша 14 (Личаківський район). Під час ліквідації пожежі виявлено тіло чоловічої статі. Пожежа ліквідована о 04:36 год. Причини та обставини події встановлюються.

2. 7 грудня у м. Львові по вул. Шевченка, 128, Янівський цвинтар (Шеченківський район) під час земляних робіт виявлено ручна граната Ф-1 — 1 од. 07 грудня вибухонебезпечний предмет з місця події вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

3. 8 грудня, близько 22:00 год., у м. Львові, вул. Дж. Вашингтона, 4а (Сихівський район), ймовірно отруїлися чадним газом 2-є дітей, яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОДКЛ, Квартира обладнана газовим котлом. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу до газового котла. Обставини події встановлюються.

4. 9 грудня, близько 13:30 год., на телефон служби 101 поступила інформація про вибух та пожежу в м. Львові на вул. Кульпарківській, 172 в технічному приміщені (комора) багатоповерхового будинку між п’ятим і шостим поверхом (Залізничний район). Внаслідок пожежі отримав поверхневі термічні опіки голови, шиї та руки мешканець, 1980 року народження, мешканець м. Львова, який проходив по сходовій клітині. Пожежею знищено речі домашнього вжитку на площі 12−15 м2. Причини та обставини події встановлюються.

5. 10 грудня, близько 17:55 год. на телефон служби «102ˮ ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування храму «Преображення Господнього'' (м. Львів, вул. Краківська, 21, Галицький район). На місці повідомлення працювали сили та засоби ЦЗ відповідно до «Плану дій…». О 18:50 обстеження приміщень та прилеглої території храму було завершено, вибухового пристрою не виявлено. З приміщення храму було виведено близько 40 осіб.