18 грудня-25 грудня 2019 року

1. 20 грудня 2019 року, о 12.00 год. у місті Винники (Личаківський район) під час проведення земляних робіт на вул. Крип’якевича, 3 виявлено артснаряд — 152 мм (1 одиниця) часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 21 грудня, близько 13:00 год., у м. Львові на вул. Шевченка, 60, у квартирі на 12 поверсі дванадцятиповерхового житлового будинку (Шевченківський район) відбувся вибух газоповітряної суміші. Внаслідок вибуху отримав опіки обличчя, шиї, верхніх та нижніх кінцівок II-III ступеня батько власника квартири, який самостійно виконував роботи з налаштування газового котла. Потерпілий госпіталізований у 8 МКЛ. У квартирі пошкоджено 3 вікна, вхідні двері та її зовнішнє облицювання. Обставини події встановлюються.
  3. 22 грудня, у м. Львові, вул. Холодна, 7 (Шевченківський район) виявлено 1 артснаряд 152 мм. часів II Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  4. 23 грудня о 16:25 год. на електронну пошту ГУ НП у Львівській області від абонента «огненный смерч» надійшло повідомлення про замінування у м. Львові: житлових будинків, готелів, 13 ТРЦ, лікарень, всіх шкіл, дитячих садочків, культових споруд. Сили цивільного захисту моніторять ситуацію. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.
  5. 23 грудня, близько 11:16 год., у м. Львові, вул. Варшавська, 89, у квартирі (Шевченківський район, ЛКП) отруїлася, ймовірно, чадним газом, власниця квартири, яка госпіталізована в ОКЛ. Обставини події встановлюються.
  1. 23 грудня, близько 18:11 год., у м Львові у квартирі, по вул. Золота, 7, (Шевченківський район) отруїлися, ймовірно чадним газом, 4-ро осіб, з них 2-є дітей. Постраждалі госпіталізовані. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газопостачання до квартири. Обставини події встановлюються.
  2. 23 грудня, близько 20:04 год. у м. Львові по вул. Стрийська, 133 (Сихівський район), водій, мешканець м. Львова, керуючи автомобілем «Skoda Rapid», здійснив наїзд на пішохода, 1980 року народження, місцевого мешканця, який переходив проїжджу частину дороги у невстановленому місці, за межами пішохідного переходу. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події встановлюються.
  3. 25 грудня, близько 00:11 год., у м Львові у квартирі, вул. Литвиненка, 9 (Сихівський район), отруїлися чадним газом 3 особи, з них 1 дитина. Постраждалі госпіталізовані. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газопостачання до квартири. Обставини події встановлюються.