26 грудня 2019- 1 січня 2020

1. 26 грудня о 14:58 год. на телефон служби «102ˮ ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення від співробітника адвокатської компанії, розташованої за адресою м. Львів, вул. Шептицьких, 14, що на їх стаціонарний телефон подзвонив невідомий і повідомив про замінування будинку за адресою м. Львів, вул. Шептицьких, 14. На місці події виїхали сили та засоби ЦЗ відповідно до «Плану дій…». Власник адвокатської контори не надав дозвіл на обстеження. Евакуація не проводилась. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.

2. 26 грудня, близько 23:00 год. у м. Львові на вул. Виговського за перехрестям з вул. Любінська на регульованому пішохідному переході водій автомобіля «БМВ», 1996 року народження, житель м. Львова, здійснив наїзд на пішохода громадянина Д., 1970 року народження, жителя м. Львова, який переходив дорогу на забороняючий червоний сигнал світлофора. В результаті ДТП пішохід від отриманих травм помер на місці події. Обставини події з'ясовуються.

3. 27 грудня, близько 16:15 год., у м. Львові у квартирі № 5а, по вул. Степана Бандери, 85, (Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар») отруїлися, ймовірно чадним газом, 2-є осіб, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана газовою колонкою, 2-ми кафельними пічками та ПГ-4. Аварійною бригадою «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газопостачання до квартири. Обставини події встановлюються.

4. 29 грудня, близько 05:50 год., у м. Львові, у квартирі на вул. Куліша, № 40 (Галицький район, ЛКП «'Центральне''), отруїлися, ймовірно, чадним газом, 3-и особи, з них 1 дитина, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ та МДКЛ. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газопостачання до квартири. Інформація про газові прилади в квартирі уточнюється. Обставини події встановлюються.

5. 29 грудня, близько 20:00 год., у м. Винники (Личаківський район) на вул. Керницького, у приватному двоповерховому будинку отруїлася, ймовірно, чадним газом дитина. У стані середнього ступеня важкості (2,7% карбоксигемоглобіну) госпіталізована у МДКЛ. Будинок обладнаний двохфункційним газовим котлом (розміщений в окремому приміщення) та двома ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.