2 січня- 7 січня 2020 року

1. 3 січня в смт. Брюховичі (Шевченківський район), вул. Незалежності, 10 виявлено ручну осколкову гранату РГД — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. 4. січня гранату було вилучено.
  2. 3 січня о 10:13 год. до Львівської ОКЛ госпіталізовано мешканця смт. Рудно, вул. Наливайка, 3 (особняк, Залізничний район) чоловіка, 1949 року народження, з діагнозом отруєння чадним газом (20% карбоксигемоглобіну). Обставини події встановлюються.
  3. 7 січня близько 21:20 год. на телефон. «102ˮ поступило анонімне повідомлення про замінування на вул. Кобилиці Л. у м. Львові (Франківський район, без уточнення адреси). На місці події працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». О 22:50 год. обстеження території завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Евакуація не проводилась. За даним фактом затримано жінку, 1990 року народження (зареєстрована: Кримська область, м. Ялта, проживає у м. Київ), яка надала неправдиве повідомлення зі свого мобільного телефону. Обставини події встановлюється.