8 січня-14 січня 2020 року

1. 9 січня о 15:20 год. на перехресті вулиць Пасічна і Медової Печери (навпроти військового ліцею) у м. Львові, відбулося зіткнення автомобілів «Фольксваген Транспортер» та «Фольксваген Пасат». Внаслідок ДТП пасажирка автомобіля «Фольксваген Пасат» (дівчинка віком 3 роки і 5 місяців) від отриманих травм загинула на місці події, 4 особи отримали тілесні ушкодження і були госпіталізовані у 8 МКЛ.

2. 10 січня о 01:12 год. по вул. Стрімка, 2Ц, м. Львова, в квартирі (Шевченківський район, ЛКП «'Тополя-406'') на 1-ому поверсі двоповерхового будинку отруїлися чадним газом 2 особи. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

3. 10 січня у КНП ЛОР «ЛОІКЛ» з діагнозом: гостра кишкова інфекція (скарги на підвищення температури тіла, нудоту, рідкий стілець) госпіталізовані 5-ро дітей віком від 10 до 12 років, із групи з 13 осіб, мешканців Харківської області, які вживали свою їжу під час руху у поїзді та 9 січня харчувались у м. Львові в закладах харчування — кафе «Перша гуральня» (Площа Ринок, 30); ресторані «Пузата Хата» (вул. Січових Стрільців, 12), де вживали різноманітні страви. Стан хворих середньої важкості. Проводиться комплекс лікувально-діагностичних заходів.

4. 13 січня о 11:59 год. у м. Львів, вул. Стрийська, 88 (Франківський район) на території в/ч А-0284 при виконання ремонтних робіт впав з висоти 8−10 метрів та був травмований робітник, 1989 року народження, мешканець Волинської області, якого госпіталізовано у 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.

5. 13 січня о 14:40 год. у м. Львові, вул. Шафарика, 6а, (Личаківський район) з балкону 6 поверху випала жінка, 1994 року народження, яку госпіталізовано у 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.

6. 14 січня в смт. Брюховичі (Шевченківський район), вул. Невеличука, 58 Б (100 м. від будинку) під час прогулянки в лісі виявлено авіаційну бомбу -1 од. часів ДСВ. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.