15 січня-21 січня 2020 року

1. 16 січня о 01:41 год. в м. Львові по вул. Петлюри, 23 (Залізничний район) виникла пожежа в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку. Внаслідок пожежі 1 особа загинула та 1 особа травмована (особи встановлюються — без певного місця проживання). О 02:04 год. пожежу ліквідовано. Вогнем знищено два осередки сміття в підвалі на площі 10 м2 та 7 м2. Обставини події з’ясовуються.

2. 16 січня близько 15:50 год. у м. Львові по вул. Таманська, 6, у кватирі (Галицький район, ЛКП «'Центральне''), отруїлася, ймовірно чадним газом, дівчина, 2005 року народження (дитина), яку у стані середнього ступеню важкості (15% карбоксигемоглобіну) було госпіталізовано у Львівську ОДКЛ. Обставини події встановлюються.

3. 17 січня близько 06:14 год. у м. Львові по вул. Куліша, 26, у кватирі (3-й поверх триповерхового буднику), отруїлися чадним газом 4 особи, в тому числі 2 дитини, які у стані середнього ступеню важкості були госпіталізовані. Квартира обладнана газовим котлом та ГП-4. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

4. 17 січня о 09:00 год. в м. Львові, вул. Городоцька, 233 (Франківський район), водій, 1991 року народження, мешканець м. Львова, керуючи автомобілем «Рено Кенгу», здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2013 року народження, мешканця м. Львова, який переходив пішохідний перехід. Внаслідок ДТП дитина отримала відкритий перелом кісток лівої гомілки і була госпіталізований в МДКЛ. Обставини події встановлюються.

5. 17 січня о 20:24 год. в м. Львові, вул. Липинського, 28 (Шевченківський район), відбулось зіткнення трьох автомобілів. Внаслідок ДТП отримали травми і були госпіталізовані у Львівську міську дитячу клінічну лікарню двоє дітей.

6. 17 січня о 18:03 год. надійшло повідомлення від диспетчера пульта спостереження про спрацювання автоматичної пожежної сигналізації у м. Львові, вул. Під Дубом 7б (Галицький район), на першому поверсі в приміщенні супермаркету ТОВ «Сільпо Фуд» торгово-розважального центру «Форум». Відбувся спалах продуктів горіння в системі витяжної вентиляції, вогнем пошкоджено трубу системи витяжної вентиляції над піччю-гриль на площі 0,4 м2. Охороною ТРЦ до приїзду рятувального підрозділу ДСНС було здійснено евакуацію відвідувачів і працівників ТРЦ. Постраждалих не має. Пожежу ліквідовано до приїзду пожежно- рятувальних підрозділів. Причина пожежі встановлюється.

7. 17 січня о 22:01 год. к м. Львові, вул. Рєпіна, 3 (Личаківський район), в безгосподарській будівлі розміром 3×4 м виникла пожежа. Внаслідок пожежі отруїлася продуктами горіння жінка, 1957 року народження, яку у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в ОКЛ. Вогнем знищено сміття на площі 3 кв.м. Причина пожежі встановлюється.

8. 19 січня близько 23:14 год. у м. Львові по вул. Городоцькій 274 (Залізничний район), водій автомобіля «DAEWOO LANOS», 1995 року народження, не впорався з керуванням та здійснив виїзд на смугу зустрічного руху де допустив зіткнення з автомобілем «RENAULT LAGUNA» під керуванням жителя м. Львова, 1990 року народження. Внаслідок ДТП 5 осіб отримали тілесні ушкодження. Обставини події уточнюються.

9. 21 січня близько 16:30 год. у м. Львові, вул. Шевченка, 337с (Шевченківський район), на території ТзОВ науково-виробничого підприємства «ІМВО», впав з вантажного автомобіля працівник, 1988 року народження, мешканець м. Львова, якого у важкому стані госпіталізовано у ЛШМД .