22 січня- 28 січня 2020 року

1. 22 січня, близько 18:30 год., у м. Львові на вул. В. Великого, 35 в квартирі (Франківський район), внаслідок виникнення пожежі отруїлась продуктами горіння мешканка квартири, 1940 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в ОКЛ.
  2. 24 січня, близько 15:30 год., у м. Львові на вул. Шафарика, 16 (Личаківський район) в фітнес клубі «' Ліга'' трапилась пожежа на площі 5 м. кв., внаслідок якої отруївся продуктами горіння чоловік, 1957 року народження. Потерпілого у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в ОКЛ.
  3. 25 січня близько 13:40 год. у м. Львові на вул. Лодія (Личаківський район), у приватному будинку отруїлася, ймовірно, чадним газом, жінка, 1957 року народження, яку у стані легкого ступеню важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Будинок обладнаний ПГ- 4 та двоконтурним газовим котлом.
  4. 26 січня о 14:08 год на телефон «102» надійшло повідомлення про замінування «Нового ЦУМу», вул. Кн. Ольги, 106 (Франківський район). На місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 16:00 год. обстеження приміщень і прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження було евакуйовано 540 осіб, з них 120 працівників. Обставини події встановлюються. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.
  5. 27 січня близько 01:30 год у м. Львов, на перехресті вул. Промислова та вул. Липинського (Шевченківський район) відбулось зіткнення легкового автомобіля з автомобілем бригади екстреної медичної допомоги. Внаслідок ДТП водій легкового автомобіля та 3 члени екіпажу автомобіля ЕМД були у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у Львівську лікарню ШМД.
  6. 27 січня, близько 11:45 год. в електрощитовій, на першому поверсі будівлі корпусу № 10 НУ «Львівська Політехніка», на вул. Устияновича, 5 (Франківський район) виявлено ртуть (близько 60 грамів). Підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області проведено заходи з демеркурізації та збору залишків ртуті.
  7. 28 січня о 22:42 год. надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що невідома особа зателефонувала та повідомила про замінування Личаківського кладовища (м. Львів, Личаківський район, вул. Мечникова). На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…ˮ. О 02:00 год. 29 січня обстеження території завершено, вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  8. 29 січня близько 06:00 год. у м. Львові на вул. Прилбицька, 59 (Шевченківський район) у літній кухні виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло чоловіка, 1956 року народження. Обставини події встановлюються.