5 лютого- 11 лютого 2020 року

1. 5 лютого близько 15:30 год. у м. Львів, вул. Виговського (Залізничний район), на зупинці громадського транспорту біля центрального входу на ринок «' Південний'' виявлено розлиту ртуть (приблизно 800 грамів). Підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області проведено заходи з демеркурізації території та збору ртуті. Обставини події з’ясовуються.
  2. 5 лютого о 15:00 год. у м. Львові по вул. Шота Руставелі, 8а, в квартирі (Личаківський район), отруїлась, ймовірно чадним газом, жінка, 1994 року народження, яку госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.
  3. 5 лютого близько 14:25 год. у м. Львові у приміщенні торговельного центру «Епіцентрˮ по вул. Городоцька, 302 (Залізничний район) внаслідок падіння металевого стелажу була травмована жінка, 1976 року народження, жителька м. Львова, яку було госпіталізовано у Львівську ЛШМД. Обставини події з’ясовуються.
  1. 7 лютого о 18:40 год. у м. Львові, вул. Тракт Глинянський, б/н (Личаківський район), у технологічній водоймі було виявлено тіло чоловіка, 1979 року народження, мешканця с. Підбірці, Пустомитівського району. Тіло без ознак насильницької смерті було піднято з водойми пожежно-рятувальним відділенням та передано працівникам поліції. Обставини події встановлюються.
  1. 9 лютого близько 15:00 год у смт. Рудно Львівської МР (Залізничний район) на вул. Міцкевича, 30, у приватному житловому будинку отруїлись, ймовірно чадним газом, 2 дітей, жителів м. Львова, яких у стані легкого отруєння було доставлено у Львівську МДКЛ. Обставини події встановлюються.
  1. 10 лютого близько 04:20 год. у приміщенні гуртожитка Львівської академії ветеринарної медицини (м. Львів, вул. Туган-Барановського, 13, Личаківський район) виникла пожежа (попередньо горіння проводки калориферу). Внаслідок пожежі вогнем знищено матрац на площі 2 м2 та виникло задимлення приміщень. Постраждав один чоловік, 2001 року народження (отруєння продуктами горіння), якого у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. На час з 04:20 год. до 05:00 з гуртожитку було виведено на свіже повітря близько 20 осіб. Обставини події встановлюються.
  2. 10 лютого о 0:10 год. на телефон «служби 102ˮ від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування нічного клубу «Малевичˮ, за адресою м. Львів, проспект Чорновола В., 4 (Галицький район).На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…ˮ. З приміщення було виведено близько 220 відвідувачів та 40 працівників клубу. О 01:30 год. 10 лютого обстеження клубу та прилеглої території було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  3. 10 лютого о 11:51 год. у м. Львові, вул. Гіпсова, 62, в квартирі (Франківський район), ймовірно отруїлися чадним газом 2 особи, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано в ОКЛ. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.
  4. 11 лютого о 21:10 год. у м. Львові, вул. Богуна, 6, у квартирі (Франківський район), отруїлися чадним газом, 3 військовослужбовці, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Військово-медичний центр Західного регіону. Обставини події встановлюються.
  5. 11 лютого о 21:32 год. у м. Львові, вул. Шевченка, 74 (Шевченківський район), у квартирі отруїлися, чадним газом 2 особи, яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у ЛОКЛ. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.