12 лютого- 18 лютого 2020 року

1. 13 лютого близько 14:10 год. на електронну адресу патрульної поліції Львівської області від абонента «lekarstvo222222@criptext.comˮ («Огненный смерчˮ) надійшло повідомлення про замінування жилих будинків, торгівельних центрів, готелей, об’єктів інфраструктури, лікувальних закладів м. Львова. В місцях ймовірного замінування працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …». Було проведено обстеження приміщень та прилеглої території міжнародного аеропорту «Львівˮ ім. Данила Галицького, Головного залізничного вокзалу, торгівельних центрів «Скриняˮ, «Кінг Крос Леополісˮ, «Форумˮ, «Спартакˮ.О 19:00 год. обстеження об’єктів було завершено, вибухового пристрою не виявлено.Всього під час оглядів приміщення евакуйовано 4 190 осіб. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  2. 14 лютого близько 21:14 год. на електронну адресу ГУ ДСНС України у Львівській від абонента harttofande@protonmail.com надійшло повідомлення про замінування салону еротичного масажу «Paradise» у м. Львові по вул. Леонтовича, 9 (Шевченківський район). В місці замінування працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …».Виїздом на місце події встановлено, що в м. Львові по вул. Леонтовича 9, знаходиться 4-х поверховий житловий будинок, у напівпідвальному приміщенні якого знаходиться салон «Paradise». На момент огляду з приміщення салону було евакуйовано 3 працівника закладу, оглянуто 7 кімнат, з житлового будинку евакуйовано 14 осіб. О 22:50 год. обстеження об’єкту було завершено, вибухового пристрою не виявлено.Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  3. 14 лютого о 07:25 год. у м. Львові по вул. Липинського, 58 (Шевченківський район), водій автомобіля «Volkswagen Passat», 1948 року народження, скоїв наїзд на пішохода-жінку, 1954 року народження, яка стояла посередині дороги та від удару впала на зустрічну смугу і потрапила під колеса автомобіля «Peugeot 308» під керуванням водія, 1981 року народження. Пішохід від отриманих травм загинула на місці. Причини та обставини події встановлюються.
  4. 14 лютого близько 09:29 год. у м. Львові на території Стрийського парку (Галицький район) робітнику благоустрою Природоохоронної рекреаційної установи парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загально-державного значення «Стрийський парк» під час обрізки дерев в подрібнювач для гілок затягнуло праву руку. Постраждалого госпіталізовано в 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.
  1. 14 лютого о 16:15 год. у м. Львові, по вул. Митрополита Андрея, 38, у квартирі (Галицький район), ймовірно, отруїлися чадним газом, 3 особи, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у ЛОКЛ. Квартира обладнана плитою ПГ-4 та кахельною пічкою. Обставини події з’ясовуються.
  2. 15 лютого близько 13:15 год. на телефон «Служби 102» надійшло повідомлення про замінування кількох кафе на автостанції «Західна» у м. Львові, вул. Городоцька, 359 (Залізничний район).На місці можливого замінування працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …».О 14:00 обстеження території автостанції і прилеглих об’єктів було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Під час огляду було евакуйовано 24 особи — 4 працівника автостанції та 20 пасажирів.
  3. 16 лютого, близько 21:45 год., надійшла інформація про виникнення пожежі у молодіжному навчальному центрі ім. святого Івана Боско на вул. Дорога Кривчицька, 17а (Личаківський район). Близько 22:13 год. пожежу було ліквідовано. Для гасіння пожежі було задіяно 6 одиниць техніки. Потерпілих не має. Вогнем пошкоджено дах на площі 20 м2. Обставини події встановлюються. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  4. 17 лютого, близько 06:35 год., виникла пожежа у м. Львові у будинку на вул. Чупринки, 8 у квартирі (Галицький район). Внаслідок пожежі мешканець квартири, 1928 року народження, помер під час надання медичної допомоги. Обставини події встановлюються.
  1. 18 лютого о 19:55 год. у м. Львові, по вул. Лук’яновича, 14, у квартирі (Галицький район, ЛКП ««Айсберг»»), ймовірно, отруїлася чадним газом, дівчина, 2012 року народження (дитина), яку було госпіталізовано у МДКЛ. Квартира обладнана плитою ПГ-4 та 2-х функційним газовим котлом. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  2. 18 лютого о 22:50 год. у м. Львові, по вул. Кондукторська, 56 (Франківський район, ЛКП ««Львівський ліхтар»»), у квартирі, ймовірно, отруїлися чадним газом, 3 осіб, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у ЛОКЛ. Квартира обладнана плитою ПГ- 4, газовою колонкою та 2-ма кахельними пічками. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.