19 лютого- 25 лютого 2020 року

1. 19 лютого о 23:25 год. у м. Львові, вул. Куліша, 34, у квартирі (Галицький район ЛКП «Старий Львів»), ймовірно отруїлися чадним газом 2 особи, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана плитою ПГ-4 та 2-х функційним газовим котлом. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

2. 23 лютого о 22:23 у м. Львові, вул. Японська, 6 у квартирі (Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар»), ймовірно отруїлись чадним газом 2 особи, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана ПГ-4 та 2-х функційним газовим котлом. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

3. 23 лютого о 23:40 у м. Львові, вул. Збоїща, 28 (Шевченківський район, ЛКП «Балатон-409» у приватному будинку, ймовірно отруїлись чадним газом жінка, 1991 року народження, яку у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. У зв’язку із відсутністю господарів будинку працівниками ПАТ «Львівгаз» подача газу до будинку не перекривалась. Обставини події встановлюються.

4. 24 лютого близько 14:40 год. у м. Львові, вул. Широка, 1 (Залізничний район) під час роботи на виробництві відтяло руку працівнику ТзОВ «Виробничо-комерційної фірми РОМ ЛТД», 1956 року народження. Постраждалого доставлено у 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.