18 березня -24 березня 2020 року

1. 19 березня близько 13.40 год. у м. Львові, вул. Замарстинівська, б/н (Шевченківський район) 100 м. від житлового будинку виявлено боєприпаси часів ДСВ: граната РГД-5 — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону.19.03.2020 боєприпас вилучено.
  2. 21 березня у м. Львові по вул. Личаківська, 22 (Личаківський район), у підвалі під час прибирання виявлена ручна граната часів ДСВ Ф-1 — 2 од. Боєприпаси вилучено.
  3. 21 березня близько 07:00 год. у м. Львові на вул. Папоротна, 4, в квартирі (Залізничний район), отруїлися, ймовірно чадним газом, 2 особи, яких у стані середнього ступеню важкості було доставлено до Львівської ОКЛ. Працівниками газової служби перекрито подачу газу в квартиру. Обставини події з’ясовуються.
  4. 24 березня о 14.38 год. поблизу смт. Брюховичі (Шевченківський район), під час прогулянки в лісі місцевим мешканцем виявлено артилерійський снаряд 110 мм — 1 од. часів 2 світової війни, на відстані близько 2 км від житлових будинків (біля району Збиранка). Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.