25 березня-31 березня 2020 року

1. 25 березня, близько 15:02 год. у м. Львові на вул. Шевченка 418 у квартирі (Шевченківський район), отруїлися, ймовірно чадним газом, 3 особи, з них 2 дітей, яких у стані середнього ступеню важкості було доставлено у медзаклади м. Львова. Квартира обладнана 2-х функційним газовим котлом та плитою ПГ-4. До вияснення обставин працівниками газової служби перекрито подачу газу в квартиру. Обставини події з’ясовуються.
  2. 30 березня, близько 17:00 год., у м. Львові, вул. Стрийська, 36, у квартирі № 5 (Галицький район) отруїлись чадним газом 4 особи, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана газовою колонкою, ПГ-4 і 2-х функційним котлом. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  3. 31 березня, близько 19:58 год. від ГУ НП у Львівській області надійшла інформація про ймовірне замінування школи № 68 у м. Львові, вул. Дозвільна, 3 (Залізничний район). Заявник — мешканець м. Львова, 1976 року народження, який, ймовірно, перебував у стані сп’яніння. На місці замінування працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …ˮ. О 21:20 год. обстеження завершено, інформація не підтвердилася.