1 квітня-7 квітня 2020 року

1. 01 квітня близько 23:10 год. у м. Львові на вул. Кондукторська, в квартирі приватного будинку (Франківський район), отруїлись, ймовірно чадним газом, 4 (чотири особи), двоє з яких померли на місці події та двоє госпіталізовані до Львівської ОКЛ у важкому стані. Обставини події встановлюються.

1. 02 квітня близько 9.41 год. у м. Львові на вул. Шевченка, 108, в квартирі (Шевченківський район) на 3 поверсі 5-поверхового будинку виникла пожежа. Під час ліквідації пожежі виявлено труп власника квартири 1948 року народження. Попередньо, причина смерті — отруєння продуктами горіння. Пожежею знищено речі домашнього вжитку на площі 2 м.кв. Обставини події встановлюються.
  2. 04 квітня близько 21.50 в смт. Брюховичі, вул. Невеличука, 52 (Шевченківський район), у лісовому масиві, орієнтовно за 100 м від ж/б, знайдено 2 артилерійські снаряди часів другої світової війни. Боєприпаси вилучені та знешкоджені.
  3. 05 квітня, близько 01:10 год. у м. Львові на вул. вул. Зимова Горішня, в приватному будинку (Шевченківський район) отруїлись, ймовірно, чадним газом 3 особи, двоє з яких діти. Потерпілі у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади міста. Обставини події встановлюються.
  4. 06 квітня о 12.46 год. в мікрорайоні Білогорща (Залізничний район) у полі виявлено артилерійський снаряд 122 мм — 1 од. часів 2 світової війни, на відстані близько 500 м від залізничної колії. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  5. 07 квітня близько 12.30 год. у м. Львові на вул. Роксоляни, 31 (Залізничний район) сталася пожежа на відкритій території через загоряння сухої трави. Під час ліквідації пожежі виявлено постраждалого чоловіка, з опіками приблизно 80% тіла. Під час транспортування постраждалий помер в кареті швидкої медичної допомоги. Вогнем знищено суху траву на площі 200 м.2. Обставини події встановлюються.