22 квітня-28 квітня 2020 року

1. 23 квітня у м. Львові, вул. Лукасевича, 5 (Шевченківський район) під час проведення земельних робіт виявлено боєприпаси часів ДСВ: артснаряд 150 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 24 квітня у м. Львові, вул. Володимира Великого, 22 (Франківський район) під час проведення робіт з ремонту тротуару виявлено боєприпаси часів ДСВ: артснаряд 70 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  3. 26 квітня у м. Львові, поблизу Голосківського цвинтаря (Шевченківський район) у лісі виявлено боєприпаси часів ДСВ: артснаряд 75 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

4. 24 квітня, близько 21:00 год., у м. Львові на вул. Таджицькій, 9 у квартирі (Личаківський район), розташованій на першому поверсі 4-х поверхового будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє мешканців квартири. Потерпілі у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз», тимчасово припинено подачу газу до газової колонки. Обставини події встановлюються.

5. 27 квітня о 03:29 год. в смт. Рудно по вул. Дачна (Залізничний район), в приватному дачному будинку, ймовірно отруїлися чадним газом 6 осіб, з них 3 дітей. Потерпілі у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади міста. Будинок обладнаний газовим котлом та ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз», тимчасово припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.

1. 27 квітня о 16:09 год., у м. Львові, вул. Зелена, 308 (Сихівський район), водій автомобіля «Івеко Дейлі «, гр. П., 1975 року народження, житель м. Луцьк, на пішохідному переході здійснив наїзд на пішохода, внаслідок чого гр. Ф., 2006 року народження (дитина), житель м. Львова, отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований в реанімаційне відділення МДКЛ. Обставини події встановлюються.