29 квітня-5 травня 2020 року

1. 29 квітня близько 17:49 год. у м. Львові, вул. Стрийська б/н, поблизу стадіону «Арена Львів», 500 метрів від житлових будинків (Сихівський район) виявлено боєприпаси часів ДСВ: мінометна міна 88 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 2 травня о 02:36 год. на залізничному перегоні Львів — Персенківка (Сихівський район), 5 км 8-го пікету (Львівська залізниця), вантажний поїзд у складі 59 вагонів застосував екстрене гальмування та травмував чоловіка, 1997 року народження, жителя м. Львова, якого було госпіталізовано у травматологічне відділення ЛШМД. Обставини події встановлюються.
  3. 4 травня о 22:05 год. у м. Львів по вул. Скрипника, 31 «а» (Сихівський район) виникла пожежа на восьмому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку в квартирі. Внаслідок пожежі власник квартири отримав термічний опіки і в стані середнього ступеня важкості доставлений у МКЛ ШМД. Причини та обставини події встановлюються.
  4. 4 травня о 22:30 год. у м. Львові, вул. Кульпарківська, 15, в квартирі (Франківський район) отруїлися чадним газом 2 дітей, які були госпіталізовані у МДКЛ. Обставини події встановлюються.