3 червня-9 червня 2020 року

1. 04 червня о 05:00 год. на телефон «102ˮ ГУ НП у Львівській області поступило повідомлення від невідомої особи про замінування квартири у м. Львові по вул. Кобилянської О., 10 (Галицький район). Вимог не висувалось. На місці події працювали сили та засоби цивільного захисту згідно з «Планом дій …ˮ. О 06:30 год. завершено обстеження квартири. Вибухового пристрою не виявлено. Евакуаційні заходи не проводились. Робітниками поліції затримано особу, яка надала повідомлення.
  2. 04 червня близько 16.00 год, у м. Львові, проспект Червоної Калини, 60 (Сихівський район) на території будівельного майданчика, 30 м. від АЗС виявлено боєприпаси часів ДСВ: артснаряд 75 мм. — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  3. 04 червня близько 18.20 год. у м. Львові на перехресті вул. Луганська-Козельницька (Сихівський район), сталося ДТП (зіткнення ТЗ) за участю автобуса NEOPLAN та автомобілів KIA CERATO, SKODA FABIA, DAEWOO LANOS. Внаслідок ДТП водій та пасажир автобуса отримали тілесні ушкодження. Обставини події встановлюються.
  4. 05 червня о 00:54 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. П. Орлика, 4 (Шевченківський район) на шостому поверсі шестиповерхової будівлі «Комунальної міської дитячої клінічної лікарні» в кабінеті ординаторської урологічного відділення. Медичним персоналом виведено 13 хворих дітей та 3 дорослих до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Вогнем знищено холодильник та пошкоджено меблі на площі 4 м2. Обставини події встановлюються.
  1. 05 червня о 06:15 год На електронну адресу кулцентру СБУ (м. Київ) з електронної адреси kolyasick@secmail.pro надійшло повідомлення наступного змісту: «Во Львове заминирован сильпо и атб. Прошу проверить обьекти».Вимог не висувалось. На місці події працюють сили та засоби цивільного захисту згідно з «Планом дій …ˮ.
  2. 07 червня, близько 13:20 год., у м. Львові на вул. Снопківська, 29 у квартирі (Галицький район), отруївся, ймовірно, чадним газом, мешканець квартири, 1991 року народження. Потерпілого у стані середнього ступеня важкості (11% карбоксигемоглобіну) госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Обставини події встановлюються.
  3. 09 червня близько 12:33 год., у м. Львові, вул. Академіка Крип’якевича (Личаківський район) у ванній, наповненій водою, втопився хлопчик, 2011 року народження. Обставини події з'ясовуються.