10 червня-16 червня 2020 року

1. 11 червня в смт. Брюховичі, по вул. Макаренка (Шевченківський район), внаслідок пориву вітру впало дерево на дерев'яний дачний будинок, внаслідок чого була смертельно травмована жінка, 1992 року народження. Обставини події встановлюються.
  2. 12 червня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпаси часів II Світової війни:107 мм. артснаряд -1од.; авіабомба ФАБ-50- 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. Боєприпаси вилучено.
  3. 13 червня, близько 01:40 год., у м. Львові на вул. Тролейбусній, 14 в квартирі (Франківський район) виникла пожежа. Внаслідок пожежі, із діагнозом отруєння продуктами горіння, у стані середнього ступеня важкості у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» госпіталізовано власника квартири, 1982 року народження. Під час гасіння пожежі було проведено виведення мешканців інших квартир під'їзду (12 осіб у тому числі 1 дитина). О 02:10 год. пожежу було ліквідовано. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку на площі 20 м.кв. Обставини події встановлюються.