17 червня-23 червня 2020 року

1. 18 червня о 19:00 год. в м. Львові на перехресті вулиць Замарстинівська — Липинського (Шевченківський район) відбулось зіткнення між автомобілями «Шкода Октавія» та автомобіля «Сеат Ібіца». Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «Сеат Ібіца» 2016 року народження (дитина), мешканець м. Дубляни, Жовківського району госпіталізований в реанімаційне відділення МДКЛ. Причини та обставини події встановлюються.
  2. 22 червня близько 10:00 год. у м. Львові по вул. Лінкольна, 23(Шевченківський район), водій автомобіля «Мерседес Бенц» 1997 року народження, місцевий мешканець, в зоні не регульованого пішохідного переходу здійснив наїзд на пішохода 2010 року народження (дитина), місцевого мешканця, якого госпіталізовано в реанімаційне відділення МДКЛ по вул. Пилипа Орлика, 4, у м. Львові. Причини та обставини події встановлюються.
  3. 23 червня о 22:06 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Заповітна, 1(Шевченківський район) на другому поверсі двоповерхової складської будівлі Українсько-англійського СП ТзОВ «Галка ЛТД» критої бляхою, розміром 50×40 м. Вогнем знищено добавку Мальтодекстрим в паперових мішках на площі 30 м2, прожектор, електропроводку. Пошкоджено стіни та перекриття на площі 150 м2, два вікна, сировину та пакувальні матеріали на площі 150 м2. Врятовано: будівлю, сировину та пакувальну продукцію на площі 2000 м2. Пожежу ліквідовано о 23.05 год. Причини та обставини події встановлюються.