8 липня-14 липня 2020 року

1. 08 липня близько 15:10 год. у м. Львові по вул. Володимира Великого, 26а (Франківський район), водій тролейбуса маршруту № 23 «Автовокзал — вул. Ряшівська» 1975 року народження, мешканка м. Львова, рухаючись по маршруту, на зупинці по вул. Володимира Великого, пасажир 1986 року народження, мешканець м. Львова, під час посадки в тролейбус через середні двері, не встиг піднятись на площадку, залишився ззовні, а руку йому прищемило внаслідок закривання дверей. Почавши рух тролейбуса, водій не помітила, пасажира з затисненою рукою, котрий під час вивільнення руки, втратив рівновагу та потрапив під заднє колесо тролейбуса. Внаслідок ДТП пасажир отримав тілесні ушкодження та госпіталізований в реанімаційне відділення ЛШМД у м. Львові по вул. Миколайчука, 9. Причини та обставини події встановлюються.
  2. 09 липня о 12.50 в м. Львові на вул. Залізнична, 7 (Залізничний район) при проведенні земляних робіт виявлено боєприпаси часів ДСВ Світової війни: артснаряди 3 одиниці: 120 мм-1, 45 мм-2. Дані боєприпаси виявлені в 300 метрах від дороги 500 метрах від будинків та 70 метрах від залізничної колії. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених вибухових предметів.
  3. 10 липня близько 12:40 год. на автодорозі «Київ-Чопˮ неподалік м. Винники водій силового тягача марки «Renaultˮ з напівпричепом, житель Вінницької області, 1975 року народження, допустив попутне зіткнення з нерухомим автомобілем (або який мінімально рухався з малою швидкістю, бо був автомобільний корок) марки «Mercedes Sprinterˮ під керуванням жителя м. Львова, 1992 року народження. Після чого вказаний автомобіль зіткнувся із попутнім вантажним автомобілем марки «Dafˮ (бетонозмішувач) під керуванням жителя с. Луки Самбірського району, 1984 року народження. Далі вказаний вантажний автомобіль допустив попутне зіткнення із легковим автомобілем марки «Dodgeˮ під керуванням жителя м. Київ, 1982 року народження. В результаті ДТП водій мікроавтобуса марки «Mercedes Sprinterˮ від отриманих травм загинув на місці події. Водія силового тягача марки «Renaultˮ працівниками швидкої допомоги було доставлено у ЛШМД м. Львова із діагнозом забій лівого стегна, забій грудної клітки, від госпіталізації відмовився. Обставини події встановлюються.
  4. 13 липня близько 22:50год. в м. Львів по вул. Промислова, 50(Шевченківський район) в межах пішохідного переходу водій автомобіля «Нісан» громадянин 1965 року народження, проживає м. Львів, здійснив наїзд на пішохода громадянина 1952 року народження (місце проживання встановлюється), котрий від отриманих травм помер на місці події. Обставини події встановлюються.
  5. 13 липня о 18:21 год. в м. Винники (Личаківський район) вкусила змія за великий палець громадянку 1958 року народження, мешканку м. Винники, яка шпиталізована у ЛШМД м. Львова. Обставини події встановлюються.
  6. 14 липня близько 13:30 год. на сайт гарячої лінії СБУ України у м. Києві надійшло повідомлення про замінування (за підписом «Огнений Смерчˮ) у Києві, Львові, Полтаві, Черкасах, Запоріжжі, Генічеську, Кривому Розі, Вінниці банків, торгівельних центрів, закладів охорони здоров’я, нічних клубів, готелів, вокзалів та аеропортів. Протягом дня у м. Львові проводився моніторинг ситуації. Вибухових пристроїв не виявлено.