5 серпня- 11 серпня 2020 року

1. 05 серпня, о 07:13 год. у м. Львові на вул. Замарстинівська, 82(Шевченківський район) водій автомобіля «Nissan Pathfinderˮ (реєстрація республіки Румунія), 1971 року народження, зареєстрований у Республіці Румунія, м. Ботосана, тимчасово проживає у м. Львові, здійснив наїзд на пішохода, 1960 року народження, жительку м. Львова, яка переходила проїзну частину дороги по пішохідному переходу. Після зіткнення із автомобілем «Nissan Pathfinderˮ, її відкинуло на зустрічну смугу, де на неї здійснив наїзд мікроавтобус «Mercedes-Sprinterˮ, під керуванням водія 1963 року народження, жителя м. Львова. В результаті ДТП жінка — пішохід померла на місці пригоди. Обставини події встановлюються.
  2. 06 серпня близько 16:50 год. у м. Львові, вул. Шевченка, 311 (Шевченківський район), на території ТзОВ «Арматекос» у двоповерховій цегляній виробничій будівлі розміром 40×15 м. виникла пожежа. Пожежа була локалізована о 19:26 год., ліквідована о 20:24 год. Вогнем знищено дах на площі 600 кв. м, виробниче обладнання на площі 150 кв. м та зовнішній утеплювач на площі 200 кв.м. Врятовано 2 виробничі будівлі. До ліквідації пожежі залучалось 68 чоловік особового складу та 16 одиниць спецтехніки підрозділів ДСНСУ у Львівській області, а також пожежний потяг «Укрзалізниці». Обставини події встановлюються.
  3. 08 серпня у м. Львові на вул. Городоцька, 40 (Галицький район) виявлено боєприпаси часів ДСВ: артснаряди 76 мм. -2 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених вибухових предметів. Станом на 9 серпня боєприпаси вилучено.
  4. 10 серпня у м. Львові, вул. Підстригача, б/н (Франківський район) виявлено боєприпаси часів ДСВ: артснаряди 120 мм. -1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених вибухових предметів. Станом на 10 серпня боєприпас вилучено.