19 серпня-25 серпня 2020 року

1. 20 серпня о 19:10 в смт. Брюховичі на вул. Незалежності України (Шевченківський район), водій скутера «Honda Dio», 2001 року народження, проживав м. Львів, вул. Ряснянська, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на перешкоду (стовп та дерево). Внаслідок ДТП водій загинув на місці події, а пасажирка, 2002 року народження, госпіталізована до реанімації МДКЛ м. Львова по вул. Пилипа Орлика. Обставини події встановлюються.
  2. 21 серпня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: артснаряд — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. 21 вересня боєприпас вилучено.
  3. 21 серпня близько 13:30 год. на електронну адресу Управління патрульної поліції у Львівській області від абонента «Огнений смерч» (Lekarstvo@salusafe.com) надійшло повідомлення про замінування у м. Львові пологових будинків, лікарень, аптек, релігійних споруд, продовольчих магазинів, залізничного та автовокзалів та початок масового зараження міст України новим штамом SARS COVID. На об'єктах ймовірного замінування працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …». О 18:15 год. обстеження об'єктів було завершено, вибухових пристроїв не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  4. 21 серпня, близько 00:10 год., у м. Львові на території АТ «Львівський хімзавод» (Сихівський район, вул. Рахівська, 16), в компресорному цеху розміром 100×25×18 м спрацював запобіжний клапан холодильної установки, стався вибух. Загиблих та травмованих не має. Необхідності в проведенні аварійно-рятувальних робіт підрозділами ДСНС не було.
  5. 24 серпня близько 17:45 год. у м. Львові, по вул. Вахнянина (Личаківський район), під час купання у водоймі парку «Погулянка», втопився чоловік, 1986 року народження. Обставини події встановлюються.