9 вересня-15 вересня 2020 року

1. 10 вересня біля 00:05 год. в м. Львові по вул. Стрийська 264(Франківський район), водій автомобіля марки «БМВ», 1994 року народження, мешканець м. Львова, на пішохідному переході здійснив наїзд на місцевого мешканця, 1964 року народження. Останній від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події встановлюються.

2. 10 вересня, близько 13:50 год. по вул. Галицькій в м. Винники (Личаківський район), водій автобуса «БАЗ А079», маршрут № 164, «Львів-Журавники», 1974 року народження, проживає с. Борщів, Перемишлянського району, здійснив наїзд на пішохода, 2012 року народження (дитина), місцеву мешканку, яка переходила проїзджу частину дороги, поза межами пішохідного переходу. Потерпіла госпіталізована в міську дитячу клінічну лікарню м. Львова. Причини та обставини події встановлюються.

3. 12 вересня, близько 12:45 год., рухаючись по автодорозі у м. Львові, на вул. Стрийській 75(Сихівський район), водій автомобіля «БМВ 218», мешканець м. Львова, 1982 року народження, скоїв наїзд пішохода, мешканця м. Львова, 1936 року народження, який перебував на пішохідному переході. Внаслідок ДТП пішохід загинув на місці події. Обставини події встановлюються.

4. 15 вересня о 16:25 год. у м. Львові, вул. Зарицьких, 2 (Галицький район), водій автомобіля «Мазда 6» громадянин. Т, 1982 року народження, житель м. Львова, рухаючись на пішохідному переході, не надав перевагу в русі пішоходу та скоїв наїзд на дитину Н, 2013 року народження, жителя. м. Львова, яку було госпіталізовано в міську дитячу клінічну лікарню м. Львова. Причини та обставини події встановлюються.

5. 15 вересня о 09:00 год. у м. Винники, вул. Галицька (Личаківський район), водій автомобіля «Мазда 6» громадянин Б, 1982 року народження, житель м. Львова, скоїв наїзд на пішохода громадянина В, 2008 року народження (дитина), жителя м. Винники, який отримав травми і був госпіталізований у травматологічне відділення Львівської обласної клінічної лікарні «Охмадит». Причини та обставини події встановлюються.

6. 15 вересня у м. Львові по вул. Миколайчука, 42, поблизу Голосківського цвинтаря (Шевченківський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: мінометна міна 82 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.