16 вересня-22 вересня 2020 року

1. 18 вересня близько 16:41 год. на телефон колл-центру поліції «102» надійшло повідомлення про замінування у м. Львові житлового будинку на вул. Валова, 3 (Галицький район). Вимог не висувалось. На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …». З приміщень під'їзду будинку було виведено 20 осіб. О 18:16 год. обстеження приміщень та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримано особу, яка надала неправдиве повідомлення. Обставини події встановлюються.
  2. 18 вересня о 19:50 год. через лінію служби «102» надійшло повідомлення у ГУ НП у Львівській області про те, що у м. Львові по вул. Інструментальна, 45 (Шевченківський район), дитина випала з вікна 10-го поверху. Виїздом на місце події встановлено загиблого — гр. М, 2010 року народження (дитина). Обставини події встановлюються.
  3. 21 вересня близько 13.00 год. у м. Львові по вул. Радехівська, б/н, 100 м. від житлових будинків, 30 м. до залізничної колії (Личаківський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: артилерійський снаряд 84 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  4. 22 вересня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: артилерійський снаряд 105 мм. — 1од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич). 22 вересня боєприпас вилучено для знешкодження.