23 вересня-29 вересня 2020 року

1. 23 вересня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпаси часів ДСВ: артилерійський снаряд 122 мм. — 1од, ручна граната Ф-1- 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич). 23 вересня боєприпаси вилучено для знешкодження.
  2. 28 вересня у м. Львові, вул. Замарстинівська, 270 (Шевченківський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: ручна граната — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич).
  3. 29 вересня о 12:05 год. у м. Львові, по вул. Городоцька, 173 у квартирі (Франківський район), отруїлись, імовірно чадним газом, дві дитини, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у МДКЛ ім. П. Орлика. Квартира обладнана ПГ-4 та 2-х контурним газовим котлом. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.