15 жовтня-20 жовтня 2020 року

1. 18 жовтня близько 17:55 год., у м. Львові на вул. Мечникова, 5 у квартирі (Личаківський район), отруїлась, ймовірно, чадним газом, жінка, 1992 року народження, жителька даної квартири, яку в стані середнього ступеню важкості (8% карбоксигемоглобіну) було доставлено у Львівську ОКЛ. Після проходження барокамери постраждала була відпущена додому. Обставини події встановлюються.
  2. 20 жовтня, близько 00:40 год., виникла пожежа у квартирі, першого поверху 2-х поверхового будинку у м. Львові на вул. Дальня, 18 (Залізничний район). Під час гасіння пожежі, у приміщенні було виявлено власника квартири, 1951 року народження, який, ймовірно, отруївся продуктами горіння. Потерпілого було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Пожежу ліквідовано о 01:20 год. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м2. Обставини події встановлюються.