21 жовтня-27 жовтня 2020 року

1. 21 жовтня близько 18:20 год. на телефон «гарячої лінії м. Львова» надійшло анонімне повідомлення з телефону про замінування школи № 4, за якою адресою невідомо. Сили та засоби ЦЗ, згідно «Плану дій …» провели обстеження школи № 4 по вул. Дзиндри м. Львова. Під час огляду евакуація не проводилась. Інформація не підтвердилась. Предметів, схожих на вибухові пристрої, не виявлено. Сили та засоби ЦЗ, згідно «Плану дій …» провели обстеження школи № 16 по вул. Некрасова, 57 м. Львова (Личаківський район). Під час огляду евакуація не проводилась. Інформація не підтвердилась.
  2. 22 жовтня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпаси часів ДСВ: 152 мм артснаряд — 1 од., авіабомба АО-10 — 2 од. 22 жовтня проведено планове гуманітарне розмінування.
  3. 23 жовтня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпаси часів ДСВ: 152 мм артснаряд — 1 од., авіабомба АО-10 — 1 од. 23 жовтня проведено планове гуманітарне розмінування.