28 жовтня-3 листопада 2020 року

1.28 жовтня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) під час планового обстеження виявлено боєприпас часів ДСВ: 1 артснаряд. 28 жовтня боєприпас вилучено.

2. 28 жовтня, близько 18:20 год., у м. Львові, на вул. Братів Міхновських 28, в квартирі (Залізничний район), на другому поверсі багатоквартирного 2-х поверхового будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 дітей. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в МДКЛ. Квартира обладнана ПГ-4, водонагрівачем та газовим котлом. Під час перевірки встановлено відсутність тяги у каналі водонагрівача та сам водонагрівач знаходиться в аварійному стані. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

3. 31 жовтня близько 13:30 год. у м. Львові, вул. Повітряна, 24 (Залізничний район), водій автомобіля «Опель Омега», громадянин К., 1988 року народження, житель м. Львова, не впорався із керуванням і здійснив зіткнення із деревом, внаслідок чого від отриманих травм помер на місці події. Обставини події встановлюються.

4. 31 жовтня близько 18:00 год., у м. Львові, вул. Генерала Грицая, 14 (Личаківський район), в квартирі отруїлася, ймовірно, чадним газом дитина, 2004 року народження, яку у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у МДКЛ. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

5. 31 жовтня в смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: 1 артснаряд 152 мм. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич).

6. 02 листопада у м. Львові, вул. Зелена, 151 (Сихівський район) виявлено боєприпас часів ДСВ: 1 підривник від артилерійського снаряду. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич).