4 листопада-10 листопада 2020 року

1. 04 листопада близько 10.33 год. у м. Львові, вул. Замарстинівська, 134 (Шевченківський район) під час виконання робіт впав з висоти 4 поверху новобудови працівник будівельної компанії 1971 року народження. Постраждалого доставлено у ЛШМД. Обставини події з’ясовуються.
  2. 05 листопада близько 20:55 год. у м. Львові на вул. С. Бандери (Галицький район) отруїлись, ймовірно чадним газом, 3 (три) особи, з них 2 (дві) дитини, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у лікувальні заклади м. Львова. Обставини події встановлюються.
  3. 06 листопада близько 02:20 год. у м. Львові на вул. Хуторівка (Сихівський район), водій автомобіля «Рено-Лагуна», жителька м. Львова, не впоралась з керуванням та здійснила зіткнення з електроопорою. Внаслідок ДТП водій автомобіля загинула на місці події. Обставини події встановлюються.
  4. 9 листопада, близько 11.00 год., у м. Львові на вулиці Омеляна Ковча (Шевченківський район), відбулось зіткнення автомобіля «Шкода Октавія», під керуванням жителя м. Львова, 1990 року народження та автомобіля «Мерседес Спрінтер», під керуванням жителя м. Львова, 1972 року народження. Внаслідок ДТП, водій автомобіля «Шкода Октавія», від отриманих травм, помер на місці події. Обставини події встановлюються.
  5. 9 листопада у м. Львові смт. Брюховичі (Шевченківський район) в лісі під час збирання грибів виявлено боєприпас часів ДСВ: 1 артилерійський снаряд 45 мм. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич).
  6. 10 листопада, близько 09:55 год., на лінію «102» ГУ НП у Львівській області, надійшло телефонне повідомлення від анонімної особи про те, що до суду, який розташований за адресою м. Львів, вул. Чоловського, 2(Залізничний район) привезуть рояль в якому буде можливо закладена вибухівка. За даною адресою знаходиться адміністративна будівля, в якій знаходиться Галицький районний суд м. Львова, Сихівський районний суд м. Львова та Львівській окружний адміністративний суд. На місці події працювали сили та засоби цивільного захисту згідно із «Планом дій …». Під час огляду приміщень із будівлі було виведено 168 громадян, в тому числі 75 відвідувачів. О 11:25 год. обстеження об'єкту було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Під час перевірки зазначеного повідомлення у м. Львові по вул. Шараневича, 21, що знаходиться неподалік вул. Чоловського, 2, було виявлено автомобіль «KIA Sportage» в якому знаходився музичний пристрій схожий на рояль. О 12:15 год. обстеження вище зазначеного автомобіля було завершено, вибухових пристроїв не виявлено, а рояль виявився паперовим макетом. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.