9 грудня-15 грудня 2020 року

1. 09 грудня близько 14:00 год. у м. Львові на вул. Пирогівка, 42 (Сихівський район), під час обшуку на території гаражного кооперативу у гаражі, було виявлено невідомий предмет, до якого приєднано електричні дроти і патрони. Проведеним вибухотехнічною службою оглядом предмета, попередньо встановлено, що в даному предметі знаходиться 200 гр. порошку тротилу та 14 набоїв калібру 5,45 мм. Даний предмет вилучено для проведення експертизи. Проводяться слідчі дії.
  2. 10 грудня о 22:28 в м. Львові на пероні № 3 залізничного вокзалу (площа Двірцева 1, Залізничний район), під час відправлення пасажирського поїзда № 012 сполученням Львів-Одеса, громадянин, 1965 року народження, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, потрапив під колеса вагону. Потерпілого госпіталізовано до ЛШМД м. Львова. Відправлення поїзда затримано на 15 хв. Обставини події встановлюються.
  3. 12 грудня близько 17:10 год., у м. Львові по вул. Чехова, 12, в квартирі (Личаківський район), отруїлася, ймовірно, чадним газом дитина, 2005 року народження. Потерпілу госпіталізовано у МДКЛ м. Львова у стані середнього ступеня важкості. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  4. 14 грудня близько 01:35 год. у м. Львові на станції Підзамче (Шевченківський район) машиніст резервного електровоза поїзда № 4202 виявив між коліями тіло жінки з опіками, без ознак життя. Попередня причина смерті - ураження електричним струмом. Особа загиблої, причина та обставини з’ясовуються.