23 грудня- 29 грудня 2020 року

1. 23 грудня, близько 15:00 год., у м. Львові на вул. Івана. Франка, 150 відбулось загоряння моторного відсіку в маршрутному автобусі № 53 («проспект Червоної Калини — Галицьке перехрестя»). Пасажири автобуса своєчасно були виведені із транспортного засобу, потерпілих не має. Внаслідок пожежі вигорів салон автобуса. Обставини події встановлюються.

2. 27 грудня, близько 21:55 год., у м. Львові в квартирі багатоквартирного будинку на вул. Корольова, 7 (Личаківський район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи, у тому числі 1 дитина. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у медичні заклади м. Львова та області. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Обставини події встановлюються.