30 грудня 2020 року — 5 січня 2021 року

1. 30 грудня, близько 12:40 год., в смт. Брюховичі, вул. Львівська, 23 а, в квартирі (Шевченківський район) отруїлася, ймовірно, чадним газом, дитина, 2005 р.н., яку у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську МДКЛ. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

2. 30 грудня близько 21:00 год. у м. Львові по вул. Гулака Артемовського, 7, в квартирі (Личаківський район) отруїлась, ймовірно чадним газом, дитина, 2006 року народження, яку у стані середнього ступеню важкості було доставлено у Львівську МДКЛ. Обставини події встановлюються.

3. 05 січня о 08:00 год. у м. Львові, на перехресті вулиць Дем’янська і Хуторівка (Сихівський район), водій автомобіля «Мітцубісі Аутлендер» громадянин М., 1961 року народження, житель м. Львів, на пішохідному переході здійснив наїзд на пішохода громадянку Г., 1948 року народження, жительку м. Львова, яка від отриманих травм померла в кареті швидкої медичної допомоги. Обставини події з’ясовуються