6 січня -12 січня 2021 року

1. 06 січня, близько 17:40 год. у смт. Рудне Львівської ТГ (Залізничний район), в місцевому озері виявлено тіло чоловічої статі. Невпізнаним трупом може бути житель смт. Рудне, 1969 року народження, який в розшуку, як безвісті зниклий з 28.10.2020. Обставини події та особа загиблого встановлюється.
  2. 09 січня близько 01:40 год. в м. Львові по вул. Шевченка, 313 (Шевченківський район) на другому поверсі в побутовій кімнаті електропідстанції, що належить ДП завод «Полімер-Електрон» виникла пожежа. Будівля двоповерхова, перекриття залізобетонне, крита руберойдом, розміром 150×20 м. На місці пожежі виявлено труп чоловіка, 1949 року народження. Вогнем знищено речі побутового вжитку в побутовій кімнаті електропідстанції на площі 4 м2. Обставини події встановлюються.
  3. 09 січня близько 17:30 год. у м. Львові, вул. Кульпарківська (Залізничний район), біля ТЦ «Вікторії Гарденс», автомобіль «Acura MDX» з'їхав з дороги та зупинився на пустирі. В середині автомобіля знаходився чоловік без свідомості. На місце події були скеровані підрозділ ДСНС, котрі розбили праве переднє вікно та розблокували замкнені двері, а також бригада швидкої медичної допомоги, яка при огляді потерпілого констатували смерть водія громадянина Д., 1959 року народження, жителя м. Львова. Зовнішніх ушкоджень на видимих ділянках тіла не виявлено.
  4. 10 січня, близько 23:25 год., у м. Львові в приватному будинку на вул. Сотника Володимира Панаса (Шевченківський район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи, у тому числі 1 дитина 3-х років. Потерпілі, у стані різного ступеня важкості, госпіталізовані у лікувальні заклади міста та області. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.
  5. 10 січня, близько 19:55 год. у м. Львові на вул. Окуневського, 3 (Шевченківський район) водій автомобіля «Renault Duster», 1982 року народження здійснив зіткнення з мопедом «Ямаха» під керуванням жителя м. Львова, 2005 року народження (посвідчення водія відсутнє). Внаслідок ДТП водій мопеда госпіталізований у Львівську МДКЛ. Обставини події встановлюються.