20 січня-27 січня 2021 року

1. 21 січня, близько 09:46 год. у м. Львові по вул. Городоцька, 110, у квартирі, через отруєння, ймовірно чадним газом, загинуло 2 особи, які проживали на орендованій квартирі. Квартира обладнана ПГ-4, газовим котлом, двома димохідними газовими конвекторами. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

2. 21 січня близько 13:18 год. у м. Львів, вул. Куліша, 31 в під'їзді будівлі на першому поверсі (Галицький район), виявлено розлиту ртуть (приблизно 550 грамів). Підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області проведено заходи з демеркурізації та збору залишків ртуті. Обставини події з’ясовуються.

3. 22 січня о 12:40 год. на телефон «101» ОКЦ ДСНС України у Львівській області від невідомої особи надійшло повідомлення, що на 5 поверсі будівлі клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9, Шевченківський район) знаходиться вибуховий пристрій, покладений у пакет. На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». О 14:30 год. обстеження приміщень лікарні та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. З будівлі закладу на час перевірки було виведено 120 осіб персоналу та 970 осіб пацієнтів. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

4. 23 січня, близько 16:35 год., у м. Львові в багатоквартирному будинку на вул. Довбуша, 16 ц, у квартирі (Личаківський район) отруїлися, ймовірно, чадним газом сім'я із 3-х осіб, у тому числі 1 дитина 12 років, Потерпілих у стані легкого ступеня отруєння госпіталізовано у медичні заклади міста. Обставини події встановлюються.

5. 23 січня, близько 18:35 год., у м. Львові у п’ятиповерховому багатоквартирному будинку на вул. Героїв Майдану, 3, у квартирі на 4-му поверсі (Галицький район) отруїлася, ймовірно, чадним газом мешканка квартири, 1926 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу на газову колонку. Квартира обладнана ПГ-4, газовою колонкою, кахельною пічкою. Обставини події встановлюються.

6. 23 січня, близько 18:25 год., у м. Львові в будинку на Івана Франка, 90 у квартирі на 3-му поверсі (Галицький район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 2-є осіб, жителів Полтавської області. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу на газовий котел. Квартира обладнана двофункційним газовим котлом. Обставини події встановлюються.

7. 23 січня, близько 22:30 год., у м. Львові у багатоквартирному будинку на вул. П. Війтовича. 14 у квартирі на першому поверсі (Галицький район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 осіб у тому числі 2 дітей віком 8 та 12 років. Дорослі від госпіталізації відмовилися. Двоє дітей у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у МДКЛ м. Львова. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Квартира обладнана ПГ-4 та двофункційним газовим котлом. Обставини події встановлюються.

8. 24 січня, близько 02:50 год., у м. Львові, на вул. Стадників (Залізничний район) у приватному трьох поверховому будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 осіб, у тому числі 1 дитина віком 5 років. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у медичні заклади міста. Обставини події встановлюються. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до газової колонки. Квартиру обладнано ПГ-4, газовою колонкою, газовим котлом КЧМ. Обставини події встановлюються.

9. 24 січня, близько 19:05 год., у м. Львові в багатоквартирному будинку на вул. Івана Франка, 93 у квартирі (Галицький район) отруївся, ймовірно, чадним газом мешканець квартири, 1992 року народження. Потерпілого у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у ЛШМД. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу на квартиру. Квартира обладнана двох-контурним газовим котлом. Обставини події встановлюються.

10. 25 січня, близько 6:00 год., у м. Львові, в приватному будинку на вул. Брюховицька (Шевченківський район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 5 мешканців будинку, з яких троє дітей. Дітей у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у медичні заклади міста. Дорослі від госпіталізації відмовились. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу на будинок. Обставини події встановлюються.