27 січня — 2 лютого 2021 року

1. 27 січня, близько 15:00 год., у м. Львові, вул. Здоров’я, 16, у квартирі (Франківський район) отруїлася, ймовірно, чадним газом, мешканка квартири, 1994 року народження, яку у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у ЛШМД. Квартира обладнана ПГ-4 і двох-контурним газовим котлом. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу у квартиру. Обставини події встановлюються.

2. 31 січня, близько 0:20 год. в м. Львові, в приватному будинку по вул. Стрийській (Франківський район) отруїлися, ймовірно чадним газом троє осіб, у тому числі двоє дітей, яких госпіталізовано у медичні заклади м. Львова. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до будинку. Обставини події встановлюються.

3. 01 лютого, близько 08:30 год., на телефон служби 102 ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування Головного залізничного вокзалу м. Львова (Залізничний район). На місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 09:55 год. обстеження приміщень і прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження було евакуйовано 110 осіб, із них 45 осіб обслуговуючого персоналу. Було задіяно 49 працівників та 8 одиниць техніки. Обставини події та особу, яка надала неправдиве повідомлення, встановлюються.