3 лютого-9 лютого 2021 року

1. 03 лютого, близько 21:45 год., в м. Львові по вул. Грінченка, 16 (Шевченківський район), на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в квартирі, отруїлися, ймовірно чадним газом, три особи, з них одна дитина, яких було госпіталізовано у медичні заклади міста Львова. Квартира обладнана ПГ- 4 та газовою колонкою. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» перевірено тягу димоходів, а також тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причина та обставини отруєння встановлюються.
  2. 04 лютого, о 9.04 год. на телефон чергового 29 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС у Львівській області надійшло повідомлення, про те що у м. Львові, вул. Зелена, 184 під час прибирання території навколо будинку було виявлено невідомий вибухонебезпечний предмет. Спеціалістами Львівського НДЕКЦ МВС України предмет класифіковано, як бойова граната М-5. Гранату вилучено.
  3. 05 лютого о 10:20 год., у м. Львові, вул. Руставелі Ш., 7 я, на новобудові (Личаківський район), під час виконання робіт, впав у шахту ліфта з висоти 4 поверху та травмувався будівельник компанії ТзОВ «Будівельна компанія «Лего», 1970 року народження, мешканець с. Верин, Миколаївського району, Львівської області. Постраждалого у тяжкому стані доставлено у ЛШМД. Причина та обставини події встановлюються.
  4. 06 лютого, о 00:18 год., у м. Львові, вул. Липова Алея 5Б (Сихівський район), в п’ятиповерховому житловому будинку, в квартирі на першому поверсі виникла пожежа, внаслідок якої загинула жінка, 1946 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 40 м2 та пошкоджено стіни під'їзду на першому поверсі на площі 10 м2. Пожежу ліквідовано о 00:54 год. Врятовано 8 осіб, в тому числі 1 дитина віком 1 рік, травмовано 3 особи, яких було госпіталізовано у медичні заклади м. Львова. Обставини події з'ясовуються.
  5. 08 лютого о 19:21 год на вул. Коперніка (Галицький район), вище Будинку вчителя, в трамваї маршруту № 2 (вагон 1123) сталось займання високовольтного щита у кабіні водія. На місце події оперативно прибули рятувальники, працівники технічного відділу та служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс». Пожежа була ліквідована о 19:37 год. Постраждалих немає. Вагон відтранспортовано у депо. За фактом події ЛКП «Львівелектротранс» проводиться службове розслідування для встановлення причин загорання.