10 лютого-16 лютого 2021 року

1. 10 лютого, близько 10:37 год., на месенджер сторінки «Фейсбук» Вибухо-технічного управління ГУ НП
    у Львівській області надійшло повідомлення про замінування вокзалів
    у м. Львові. Згідно «Плану дій…» силами та засобами ЦЗ було проведено обстеження Головного залізничного вокзалу м. Львова (пл. Двірцева, 1), приміського залізничного вокзалу (вул. Городоцька, 112), залізничної станції «Підзамче» (вул. Огіркова, 1), автовокзалу «Західний» (вул. Городоцька, 359), автовокзалу «Північний» (вул. Б. Хмельницького, 225), автовокзалу «Львів» (вул. Стрийська, 109).Під час обстежень було евакуйовано 277 осіб та 50 персоналу. Інформація про замінування не підтвердилась. Затримок у відправленні або прибутті транспорту не було. Обставини події встановлюються.
  2. 11 лютого о 17:16 год. у м. Львові, вул. Луганська, 6 (Сихівський район), попередньо, внаслідок великого снігового покрову, стався обвал покрівлі та стіни у торговому центрі меблів «Гора», орієнтовно на площі 1260 м2. Будівля із сандвіч-панелей, одноповерхова розміром 120×18 м, висотою 5 м. На момент обвалу в приміщенні магазину знаходилось близько 21 чол. Внаслідок події потерпілих та травмованих немає. Обставини події встановлюються.
  3. 12 лютого, близько 03:00 год., у м. Львові, вул. Сихівська, 5 (Сихівський район), в приміщенні відділення «Альфа-Банку» виникла пожежа. Пожежа була ліквідована о 03:32 год. Вогнем знищено оргтехніку на площі 10 м.кв. Причини і обставини події встановлюються.
  4. 13 лютого, близько 17:00 год. у м. Львові, в квартирі по вул. Канівська, 2 (Франківський район) отруїлися ймовірно чадним газом дві особи, які в стані середньої важкості госпіталізовані до Львівської ОКЛ. Квартира обладнана ПГ-4 та газовим водонагрівачем. Працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  5. 13 лютого о 10:36 у м. Львів по вул. Садова, 2а (Залізничний район) в одноповерховій прибудові (розміром 4×3 м), внаслідок великого снігу сталось руйнування покрівлі прибудови на площі 12 м2. Під завалами загинула 1 особа — охоронець, 1963 року народження.
  6. 14 лютого, близько 19:30 год., у м. Львові, вул. Виговського 19, у квартирі (Залізничний район) отруїлися, ймовірно чадним газом, дві особи, які винаймали квартиру. У стані середньої важкості вони були госпіталізовані до Львівської ОКЛ. Квартира обладнана ПГ-4 та газовим водонагрівачем. У зв’язку з відсутністю господарів квартири перевірка приладів і відключення газопостачання не здійснювалось. Обставини події встановлюються.