17 лютого-23 лютого 2021 року

1. 17 лютого в період з 11:20 по 13:30 год., у м. Львові, на вул. Театральній (Галицький район), внаслідок падіння криг з даху було травмовано чоловіка 27 років, мешканця м. Київ, і жінку 29 років, мешканку с. Сокільники, яких було госпіталізовано у ЛШМД.

2. 18 лютого о 11.08 год. на тел. 102 ГУ НП у Львівській області поступило повідомлення про замінування Приватної школи повного дня КМДШ (Креативна Міжнародна Дитяча Школа) у м. Львові по вул. Угорська, 12Е (Сихівський район). Інформація поступила на електронну пошту КМДШ такого змісту, що залишено біля входу саморобну бомбу з гвіздками. О 12:45 год. обстеження територій та приміщень Приватної школи повного дня КМДШ у м. Львові по вул. Угорська, 12Е, завершено. Вибухових пристроїв чи предметів не виявлено. Було евакуйовано 350 учнів та 50 працівників персоналу школи. Навчання у школі відновлено.Проводяться заходи по встановленню особи що надала неправдиве повідомлення.

3. 21 лютого о 18:56 год. надійшло повідомлення, що виникла пожежа (дата та час встановлюється) в м. Львові по вул. Гіпсова, 16 (Франківський район) на другому поверсі трьохповерхового житлового будинку в квартирі, власник. В квартирі виявлено тіла 2-х осіб. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 4 м2, пошкоджено стіни на площі 8 м2. Пожежно-рятувальні підрозділи на місце пожежі не викликались. Обставини події встановлюються.

4. 22 лютого, близько 23:00 год. у м. Львові в квартирі по вул. Шептицьких, 44 (Галицький район), отруїлися, ймовірно чадним газом, двоє дітей, які в стані середньої важкості госпіталізовані до КМДКЛ м. Львова. Квартира обладнана газовим водонагрівачем. Працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

5. 23 лютого, близько 13:15 год., у м. Львові, вул. Лісна, 7а (Личаківський район), внаслідок падіння снігової брили з даху було травмовано жінку, 1986 року народження, жительку м. Львова, яку у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у ЛШМД.

6. 23 лютого о 14:08 год., у м. Львові, вул. Сахарова, 27 (Франківський район), у гуртожитку Національного університету «Львівська політехніка» в приміщенні загальної кухні на 5 поверсі виникла пожежа, яка була ліквідована о 15:24 год. Вогнем знищено меблі на площі 5 м кв. Постраждалих немає. Обставини події встановлюються.