3 березня — 9 березня 2021 року

1. 03 березня, близько 10:45 год. у м. Львові на території ПрАТ «Ензим» (вул. Личаківська, 232) під час проведення будівельних робіт сталося падіння будівельного крану. Внаслідок падіння працівник крану, 1950 року народження, житель м. Львова отримав травми та у стані середнього ступеню важкості був госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню м. Львова. Обставини події встановлюються.
  2. 04 березня із закладу дошкільної освіти «Казка» розташованого по вул. Патона, 24 у м. Львові (Залізничний район), до КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» госпіталізовано 4 дітей, віком 4 та 6 років, зі скаргами на слабість та багаторазову блювоту, яка розпочалась ввечері 03 березня. Діагноз: гостра кишкова інфекція. Стан дітей середньої важкості.
  3. 04 березня о 12:12 год. на електронну пошту ГУ Національної поліції у Львівській області надійшло повідомлення від невідомої особи про замінування будівлі ЛОДА, вул. Винниченка, 14 та будівлі Управління СБУ у Львівській області, вул. Д. Вітовського, 55 (Галицький район). На місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 13:10 год. обстеження приміщень і прилеглої територій було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження було евакуйовано: ЛОДА -700 осіб, управління СБУ у Львівській області - від евакуації та обстеження відмовились. Обставини події встановлюються.
  4. 05 березня, близько 14:30 год. на території овочевого ринку ТОВ «Шувар», по вул. Хуторівка, 4б, у м. Львові (Сихівський район), водій трактора, житель с. Підсадки, Львівського району, 1965 року народження, здійснив наїзд на пішохода, жительку с. Підмонастирок, Львівського району, 1936 року народження. В результаті ДТП остання отримала тілесні ушкодження різного ступеню важкості. Після госпіталізації потерпіла померла в лікарні. Обставини події встановлюються.