10 березня-16 березня 2021 року

1. 14 березня, о 22:45 год. у м. Львові на вул. Розкіш (Личаківський район), у цегляному одноповерховому житловому будинку розміром 8×10 м, виникла пожежа. На місці пожежі виявлено тіло власника будинку, 1967 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 1 м2. Пожежа ліквідована до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Обставини події встановлюються.
  1. 15 березня, о 16.23 год. у м. Брюховичі, вул. Музейна (Шевченківський район) у лісі під час прогулянки було виявлено артилерійський снаряд 152 мм. часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  1. 16 березня, о 13.11 год. у м. Львові, вул. Миколайчука, 42 на території Голосківського кладовища (Шевченківський район) виявлено мінометну міну 82 мм. часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.