24 березня -30 березня 2021 року

1. 25 березня, о 16.40 год. у м. Львові, вул. Вернадського б/н, неподалік кінцевої зупинки трамвая № 8 (Сихівський район район) виявлено артснаряд 75 мм. часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  1. 25 березня о 23:45 год. на телефон «102» ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про те, що на площі Двірцевій «Залізничний вокзал"(Залізничний район) закладено вибухівку.На місці події працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій …». Проведеним обстеження території залізничного вокзалу Львів (пл. Двірцева, 1, м. Львів) вибухових матеріалів, речовин, пристроїв не виявлено. З приміщення вокзалу евакуйовано 300 пасажирів та 30 осіб персоналу. Рух поїздів не зупинявся. Проведеними ГУ НП заходами було встановлено, що до даного злочину причетний мешканець м. Дрогобич, Дрогобицького району, 1989 року народження. Обставини події встановлюються.
  2. 28 березня, близько 23:50 год., у м. Львові, вул. Олени Степанівни, 24, у квартирі (Залізничний район), внаслідок отруєння, ймовірно, чадним газом загинув чоловік, 1936 року народження, а жінка, 1946 року народження, у важкому стані госпіталізована у реанімаційне відділення ОКЛ. Квартира обладнана двома газовими пічками, ПГ-4 і газовою колонкою. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.