31 березня-06 квітня 2021 року

1. 02 квітня, о 10.50 год. у м. Львові, вул. Лукасевича, б/н (Шевченківський район), у лісовому масиві, 3 км. від житлових будинків виявлено артснаряд 152 мм. часів ІІ Світової війни (2 од.). Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 02 квітня, о 19:36 год., у м. Львові, вул. Б. Хмельницького, 291 (Шевченківський район), громадянин Д., 1985 року народження, житель с. Муроване Львівського району, керуючи автомобілем «Субару Форестер», не впорався із керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та скоїв зіткнення з автомобілем «Фольцваген Джета» під керуванням громадянина С., 1983 року народження. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «Субару Форестер» громадянка Д., 2014 року народження (дитина), отримала тілесні ушкодження і була госпіталізована у реанімаційне відділення МДКЛ. Обставини події з’ясовуються.
  3. 04 квітня, в смт. Брюховичі (Шевченківський район) у лісі виявлено артснаряд 50 мм. часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  4. 05 квітня, близько 18:00 год., у м. Львові по вул. Маршалківка (Шевченківський район), в приватному житловому будинку отруїлись, ймовірно чадним газом, двоє дітей, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у Львівську МДКЛ. Будинок обладнаний газовим котлом. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу. Обставини події встановлюються.