21 квітня-27 квітня 2021 року

1. 22 квітня, близько 17:52 год., на телефонну лінію Національної поліції «102» поступила інформація про те, що на електрону адресу ТРЦ «Форум», розташованого у м. Львові, по вул. Під Дубом, 7Б (Галицький район), надійшло повідомлення про його замінування. На місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 19:30 год. обстеження приміщень і прилеглих територій було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження евакуйовано 47 осіб персоналу та 120 відвідувачів.
  2. 27 квітня, близько 10:50 год, у м. Львові, у квартирі на вул. Стрийська, 75 (Сихівський район), в ході ремонтних робіт під підлогою виявлено близько 600 г ртуті. У приміщенні проведено первинну демеркуризацію. Залишки ртуті вилучені. Обставини події встановлюються.