28 квітня — 5 травня 2021 року

1. 29 квітня, близько 11.15 год. у м. Львові, вул. Панча, 8 (Шевченківський район) під час будівельних робіт було виявлено артилерійський снаряд часів ДСВ. Надано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. 29 квітня о 17.45 год. артснаряд було вилучено та знешкоджено.

2. 29 квітня, о 01:40 год., у м. Львові, вул. Володимира Великого, 37 (Франківський район), в квартирі 156 на 3-ому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку виникла пожежа. Вогнем у квартирі знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м. кв. Пожежа була ліквідована о 02:09 год., з верхніх поверхів будинку було евакуйовано 14 осіб, в тому числі 3 дитини. Постраждалих немає. Обставини події встановлюються.

3. 30 квітня, близько 01:05 год. у м. Львові, вул. Джерельна, 1, кв. № 30 (Шевченківський район), отруїлись, ймовірно чадним газом, 4 (чотири) особи, з них 2 (двоє) дітей, яких у стані середнього ступеню важкості було доставлено до лікувальних закладів м. Львова, а саме:

— хлопчик, 2011 року народження- госпіталізований у Львівську МДКЛ;

— дівчинка, 2010 року народження (- госпіталізована у Львівську МДКЛ;

— жінка, 1987 року народження — госпіталізована у Львівську ОКЛ;

— чоловік, 1988 року народження — від госпіталізації відмовився.

Квартира обладнана газовим котлом (працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу). Обставини події встановлюються.

4. 1 травня, близько 20:50 год. у м. Львові, в багатоквартирному будинку по вул. Голубовича, 35А, у квартирі 12, (Залізничний район) отруїлись, ймовірно чадним газом, 2 (двоє) осіб, яких у стані середнього ступеню важкості доставлено до лікувальних закладів м. Львова, а саме:

чоловік, 1951 року народження, госпіталізований у Львівську ОКЛ;

— жінка, 1951 року народження, госпіталізована у Львівську ОКЛ.

Квартира обладнана двофункційним газовим котлом. Працівниками ПрАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири.

Обставини події встановлюються.

5. 3 травня, близько 06:10 год. у м. Львові, вул. Шолома Алейхема, 8, в цегляній прибудові до будинку розміром 1×3 м. виникла пожежа. Вогнем знищено сміття на площі 1 м.кв. Під час гасіння пожежі були виявлено тіло чоловічої статі.

Обставини події і особа загиблого встановлюються.

6. 3 травня о 18.52 год., в смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, б/н, (Шевченківський район) Львівської МТГ, у лісі виявлено артснаряд 100 мм. часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

7. 4 травня о 08.44 год. у м. Львів, вул. Коперника, 18 а (Галицький район) трапилась пожежа в Готелі «Джем», горіло перекриття на площі 60 м.кв. о 10.09 пожежу ліквідовано. Потерпілих немає.

Причина пожежі встановлюється.

8. 5 травня близько 10.30 год., в м. Львові, вул. Грузинська, 50, (Залізничний район) Львівської МТГ, на відстані 20 м від залізничної колії виявлено мінометну міну (учбову). Місце події огороджене, виставлено охорону. Працівниками Вибухотехнічного управління ГУ НП у Львівській області учбову міну вилучено з місця події.