5 травня-11 травня 2021 року

1.05 травня, близько 10.30 год., в м. Львові, вул. Грузинська, 50, (Залізничний район) Львівської МТГ, на відстані 20 м від залізничної колії виявлено мінометну міну (учбову). Місце події огороджене, виставлено охорону. Працівниками Вибухотехнічного управління ГУ НП у Львівській області учбову міну вилучено з місця події.

2.05 травня, близько 15:27 год. на електронну адресу gupolice@lv.npu.gov.ua ГУНП у Львівській області надійшло повідомлення з fkakdkadkaskd@secmail.pro з текстом: «Заминировано Яновское кладбище, Сыховское кладбище, Лычаковское кладбище, Голосковское кладбище». На місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 19:30 год. обстеження територій кладовищ було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження евакуйовано 64 особи.

3. 05 травня, о 15:49 год. у м. Львові, в багатоквартирному будинку по вул. Степана Бандери, 47, у квартирі, (Франківський район) отруїлись, ймовірно чадним газом, 3 (троє) осіб, яких у стані середнього ступеню важкості доставлено до лікувальних закладів м. Львова. Працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

4. 08 травня, близько 17:40 год. у м. Львові по вулиці Богдана Хмельницького, 269 (Шевченківський район), відбулось попутне зіткнення двох автомобілів самоскида на базі «Мерседес», під керуванням гр. С., 1956 року народження, мешканець м. Львова та «ВАЗ 21051», під керуванням гр. Ч., 1946 року народження, мешканець м. Львова, під час маневру автомобіля «ВАЗ» із середньої в ліву смугу руху. Автомобіль «ВАЗ» відкинуло на зустрічну смугу де відбулось зустрічне зіткнення з легковим автомобілем «Мерседес», під керуванням гр., Д., 1972 року народження, мешканцем м. Львова. Внаслідок ДТП водій «ВАЗ» від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події встановлюються.

5. 09 травня, близько 14:27 год. у м. Львові, на пр. Червоної Калини, 135 (Сихівський район), на балконі квартири, розташованої на п’ятому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку, відбувся вибух газового балону об'ємом 3 л без подальшого горіння. Вибухом пошкоджено металопластикове вікно на площі 5 м2 та балконну перегородку. Руйнувань несучих конструкцій будівлі немає. Травмованих та загиблих немає.

6. 10 травня, близько 20:50 год. у м. Львові, по вул. Виговського, 1 (Залізничний район), в десятиповерховому житловому будинку виникла пожежа. Вогнем була охоплена квартира та коридор, а також коридор на 3-му поверсі. Пожежу на 2-му та 3-му поверсі було ліквідовано о 21:22 год. Під час гасіння пожежі було виявлено нові осередки вогню на евакуаційній сходовій клітці з 2 по 10 поверх, у тому числі на даху будівлі, а також на основній сходовій клітці з 3-го по 5-й поверхи. Пожежу ліквідовано повністю о 23:04 год. Вогнем знищено речі домашнього вжитку в квартирі № 2 на 2-му поверсі на площі 60 м2, старі речі в коридорах на 2-му та 3-му поверхах на загальній площі 70 м2, старі речі побутового вжитку на евакуаційній сходовій клітці з 2-го по 10-й поверх площею 160 м2, дерев’яну покрівлю надбудови на горищі на площі 10 м2, а також облицювання стін основної сходової клітки з 3-го по 5-й поверхи. Під час пожежі було евакуйовано близько 100 осіб. Внаслідок пожежі отруїлися продуктами горіння двоє мешканців квартири, яких у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано до КН ЛОР Львівської обласної клінічної лікарні.