12 травня -18 травня 2021 року

1. 13 травня, близько 15.40 год., у м. Львові, вул. Чечета, 49 (Залізничний район) на приватному подвір'ї виявлено гранату Ф-1 часів ДСВ. Місце події огороджене, виставлено охорону. Надано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

2.14 травня, близько 16:55 год. у м. Львові водій вантажного автомобіля «ІВЕКО» (сміттєвоз), житель м. Львова, 1988 року народження, рухаючись вулицею Вернигори (Залізничний район), здійснив наїзд на жінку пішохода, віком близько 75 років (особа встановлюється). Внаслідок ДТП жінка від отриманих травм померла під час транспортування у медичний заклад. Обставини події встановлюються.

3.15 травня, близько 01:50 год., у м. Львові на залізничному перегоні «Львів — Персенківка», район вул. Боткіна (Франківський район), внаслідок наїзду резервного локомотиву отримав механічну травму та госпіталізований у ЛШМД м. Львова чоловік, близько 30 років (особа не встановлена). Обставини події встановлюються.

4.17 травня, о 09:50 год. у м. Львові, по вул. Коновальця, 8, у квартирі (ЛКП «Львівський ліхтар», Франківський район) отруїлись, ймовірно чадним газом, двоє осіб, яких у стані середнього ступеню важкості доставлено до лікувальних закладів м. Львова. Працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

5.17 травня, близько 18:30 год., у м. Львові, на вул. Куликівській, 20 (Франківський район) між автомобілем «Ford Fiesta», під керуванням жителя м. Кам’янка-Бузька, 1985 року народження та автомобілем марки «BMW Х1», під керуванням жительки м. Львова, 1989 року народження відбулася ДТП. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «BMW Х1», 2018 року народження (дитина), госпіталізований у травматологічне відділення МДКЛ м. Львова. Обставини події встановлюються.

6.18 травня, близько 15.55 год., у м. Львові, вул. С. Бандери, 12 (Галицький район) на території Національного університету «Львівська політехніка» виявлено мінометну міну 82 мм. часів ДСВ. Місце події огороджене, виставлено охорону. Надано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.