19 травня-21 травня 2021 року

1. 19 травня, о 11:55 год. e м. Львові по вул. Луганська (Сихівський район), водій автомобіля «Фіат Добло», 1965 року народження, житель м. Винники, здійснив наїзд на електроопору, внаслідок чого помер на місці події. В даному автомобілі знаходились 2 громадянина Туреччини, які були доставлені у 8-му лікарню м. Львова, після надання медичної допомоги відпущені. Обставини події встановлюються.
  2. 20 травня, о 22:17 год. у м. Львові по вул. Карла Мікльоша (Сихівський район), невідомий водій, керуючи автомобілем «Chevrolet Lacetti», рухаючись на великій швидкості збив пішохода, громадянку К., 1954 року народження, мешканку м. Львова, та залишив місце ДТП. Внаслідок ДТП остання від отриманих травм померла на місці в кареті швидкої медичної допомоги. Працівниками патрульної поліції був встановлений автомобіль, який скоїв наїзд і втік з місця події, а саме: «Chevrolet Lacetti», яким керував гр. К., 1993 року народження, мешканець м. Львова. Обставини події встановлюються.
  3. 21 травня, близько 16:22 год., у м. Львові водій автомобіля марки «Volkswagen Bora», житель м. Львова, 1990 року народження, рухаючись по вул. Богдана Хмельницького (Шевченківський район) здійснив зіткнення із жителькою м. Львова, 2008 року народження (дитина), яка вибігла на зустріч руху автомобіля. Внаслідок ДТП потерпілу госпіталізовано в МДКЛ м. Львова. Обставини події встановлюються.
  4. 21 травня, близько 21:00 год. у м. Львові на вул. Шевченка, 50 у квартирі (Шевченківський район) багатоквартирного будинку отруївся, ймовірно, чадним газом чоловік, 2002 року народження. Потерпілий у стані середнього ступеня важкості госпіталізований у ОКЛ м. Львова (19% карбоксигемоглобіну). Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено газопостачання квартири. Обставини події встановлюються.
  5. 23 травня, близько 07.45 год. у м. Львові, вул. Конотопська, 13 у квартирі (Франківський район) отруївся, ймовірно, чадним газом чоловік, 1986 року народження. Потерпілий у стані середнього ступеня важкості госпіталізований у ОКЛ м. Львова (17% карбоксигемоглобіну). Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено газопостачання квартири. Обставини події встановлюються.
  6. 24 травня, близько 14.50 год., у м. Львові, вул. Стрийська, 121 (Сихівський район) біля стадіону «Арена Львів» під час будівельних робіт виявлено 1 мінометну міну часів ДСВ. Місце події огороджене, виставлено охорону. Надано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  7. 25 травня, близько 13.20 год у м. Львові, площа Двірцева, 1 (Залізничний район) на пероні № 1 Головного залізничного вокзалу виявлено розлиту ртуть на площі 1 м. кв. Працівниками ГУ ДСНС у Львівській області проведено демеркурізація території. Залишки ртуті у кількості 610 г. передані в управління з питань НС та ЦЗН ЛМР. Обставини події встановлюються.