26 травня — 1 червня 2021 року

1. 26 травня, від чергової зміни Ситуаційного Центру ГУНП у Львівській області надійшла інформація, що близько 13:13 год. з електронної адреси «lvivforum2021agent@diplomail.ch» на пошту «TPrystai@multi.eu» надійшло повідомлення про замінування ТЦ «Форум» (м. Львів, вул. Під Дубом, 7б). З 14:05 год. на місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 15:15 год. обстеження території та приміщень було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження було здійснено виведення персоналу та відвідувачів у кількості 2861 особа. Встановлено, що повідомлення надіслано з пошти РФ та є російськомовним.
  2. 27 травня о 15:40 год. від чергової зміни Ситуаційного Центру ГУНП у Львівській області надійшла інформація, що близько 13:40 год. на електронну адресу ТЦ «Форум» надійшло повідомлення про замінування ТЦ «Форум» (м. Львів, вул. Під Дубом, 7б). З 15:45 год. на місці події працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». О 17:30 год. обстеження території та приміщень було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Під час обстеження було евакуйовано персонал та відвідувачі ТЦ у кількості 3545 осіб.
  3. 27 травня, близько 18.00 год., в смт. Брюховичі, вул. Озерна, 34а (Шевченківський район) на території приватного сектору було виявлено одну ручну гранату РГД-5 часів ДСВ. Місце події огороджене, виставлено охорону. Надано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  4. 31 травня, близько 13.30 год., у м. Львові, вул. Промислова, 29 (Шевченківський район) на робітника трамвайного депо № 2 ЛКП «Львівелектротранс», 1950 року народження, впала рейка. Постраждалого госпіталізовано у ЛШМД. Обставини події з’ясовуються.